Boerderijklassen (L3)
Het is misschien al weer even geleden, maar de herinneringen zijn er nog en misschien zelf voor het leven. Enkele dagen geleden gingen we 3 dagen op boerderijklassen naar Beauvoorde!
Wat een leuke tijd, geniet van de foto's!
De volledige reeks foto's kan je hier bekijken. (Onedrive)
Ook deze foto's mogen niet op sociale media gedeeld worden. Ze zijn bedoeld voor persoonlijk gebruik.
Toen de zon nog scheen (L3)
Weet je nog die keer dat we naar het bos gingen toen de zon scheen en we een regenboog zagen vanuit de bus...
Ja die keer, wie had toen gedacht dat we enkele uren later uitgeregend terug op de bus gingen zitten.
Maar ondanks de regen, hebben we toch een fijne (halve) dag in het bos gehad.
duolezen (juf Maïthé)
Vandaag mochten de leerlingen per 2 lezen. Ze kregen 2 maal hetzelfde boekje en een tablet. Het was de bedoeling dat ze samen het boekje lazen en daarna vraagjes oplosten op de tablet over het boek.
De boekjes zijn ook te vinden in de 'bingelboekenkast' op bingel. Daar staan alle boekjes ingesteld op het juiste niveau van elke leerling. Bij elk boekje horen een aantal vragen. Zo kunnen de leerlingen ook thuis verder oefenen.
Evacuatieoefening Kinepolis (L3)
We mochten meewerken aan een evacuatieoefening in de Kinepolis.
Leuk om een voormiddag te mogen genieten van een film, in een bijna lege filmzaal.
Rondleiding in de bib (juf Maïthé)
Volgende week gaan we voor de eerste keer naar de bib om boeken te ontlenen.
Vandaag kregen we al een rondleiding om te weten waar we alle boeken kunnen vinden.
De leerlingen zagen al enkele leuke boeken die ze volgende week zeker willen ontlenen!





































